Pakalpojumi | Magnum NT

Lielformāta digitālā druka reklāmai un interjeram:

Magnum NT pamatnodarbošanās ir lielformāta digitālā druka. Ražošanu veicam ar saviem resursiem apdrukājot visa veida ruļļu materiālus ar Solvent krāsām, dažādus lokšņu materiālus ar UV krāsām un Tekstila izstrādājumus Sublimācijas tehnoloģijā.

  • Platākā iespējamā izdrukas vienlaidus ir 320cm.
  • Biezākā iespējamā izdruka ir 4 cm.
  • Garākā iespējamā izdruka vienlaidus ir 50 metri.

Digitālās apdrukas pielietojuma iespējas ir ļoti plašas, sīkāk par iespējām un veiktajiem darbiem sadaļā Galerija.

Reklāmas projektu vadība:

Uzņēmuma projektu vadītāju pieredze reklāmas nozarē ir ne mazāk kā 10 gadi. Projektu vadītāju kompetences, bez Magnum NT produktiem, ietver zināšanas arī par poligrāfijas, gaismas reklāmas un loģistikas risinājumiem. Viss, kas nepieciešams Jūsu reklāmas aktivitāšu veiksmīgai realizācijai, ir mūsu projektu vadītāju pieredze. Pielietojot minētās zināšanas un pieredzi, varam veikt pilnu projekta vadību ietverot: tāmēšanu, maketēšanu, saskaņošanu ar pašvaldībām, ražošanu, piegādi un uzstādīšanu objektā. Meklējiet mūsu projektu vadītājus - kontaktu sadaļā. Laipni lūdzam!

Dizains & Maketēšana:

Varam veikt Jūsu idejas tālāku vizualizāciju - izstrādājot dizainu. Lai Jūsu dizains izskatītos labi dažādos objektos, veiksim dizaina adaptāciju atbilstoši individuāliem izmēriem.

Nestandarta konstrukciju izgatavošana:

Bez lielformāta izdruku ražošanas Magnum NT meistardarbnīcā iespējams izgatavot dažādas individuālas konstrukcijas no metāla un koka. Šī ir unikāla iespēja realizēt drosmīgas lielformāta vizuālas idejas dzīvē, kombinējot pilnkrāsu izdrukas ar koka un/vai metāla konstrukcijām.

Montāža, demontāža:

Montāžas pakalpojumus veicam visās 3 Baltijas valstīs sekojošiem produktu veidiem:

  • Skatlogu uzlīmes;
  • Izkārtnes un vides reklāmas;
  • Reklāmas & POS materiālu izvietošana veikalos.

Montāžu iespējams veikt arī brīvdienās. Sīkāka informācija par pakalpojuma izmaksām pie Magnum NT projektu vadītājiem.